Kate MaraI

Kate Rooney Mara

7,0
15 486 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Mara

Ciężko zapomnieć, wspaniałe rysy.

goter

Obejrzałem właśnie "Kamień przeznaczenia" i od początku zastanawiałem się skąd ją znam. Rzeczywiście ciężko zapomnieć, zwłaszcza jej oczy wbijają mnie w beton. Przypomniałem sobie w czasie projekcji, że widziałem ją w "Transsiberian" (przy okazji polecam - dobry film). Dopiero teraz wszedłem na FW, żeby nie przerywać sobie projekcji i pomimo niskich ocen chyba się skuszę na "Ironclad" - Kate ma tam chyba większą rolę, to chociaż gały nacieszę.

Pyrogenus

Ja ją zapamiętałem z "Ulic strachu" potem 127 godzin... jednak w AHS bardzo, bardzo mi się spodobała ;) Dla mnie ogólnie praktycznie idealna. Ktoś będzie narzekał na akcent urodę itp. To polecam zapytać kogoś o ocenę kto urodził się w USA jaki macie "akcent" szczególnie ci "polacy" co po roku mieszkania zapominają o Polsce :P

goter

Jak to ludzka percepcja i pojmowanie piękna są dziwne ;) Dziewczyna jest ładna, jednak dla mnie uroda tej dziewczyny jest pospolita, a więc raczej trudna do zapamiętania :). No, ale każdy nosi w głowie swój własny ideał piękna.

Wina_Woltera

W życiu nie jest pospolita. Jednak jest raczej mało wyrazista, dlatego nie pamiętałam jak wygląda ;p I niestety totalnie nie w moim stylu !

Vanillia

A mnie się po obejrzeniu paru odcinków House of Cards z nią odwidziało :) Teraz sądzę, że na swój sposób jest seksowna. Chociaż może chodzi o zepsutą postać jaką gra, a nie o nią samą ;-)

Wina_Woltera

Dopiero jestem na drugim odcinku :) może też zmienię zdanie ;p

goter

Wygląda jak mysz.

uberzuber

Dokładnie ma to samo skojarzenie z myszą.

goter

Które?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones