Joseph Gordon-Levitt

Joseph Leonard Gordon-Levitt

8,0
34 441 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joseph Gordon-Levitt

On jest jakąś rodziną Ledgera? Cholernie do niego podobny

Tortuga033

Grali w jednym filmie razem, Zakochana Złośnica. Jak dla mnie to mało w nim podobni...

Tortuga033

Też się nad tym zastanawiałam, bo ja też uważam, że strasznie do niego podobny.

użytkownik usunięty
elfijka

jest duże podobieństwo :)

użytkownik usunięty
Tortuga033

mam takie samo zdanie jak Ty.. Moim zdaniem oni mogliby być bliźniakami bo podobienństwo jest na prawde duże tylko trzeba umieć patrzeć :) rysy twarzy i oczy są prawie identyczne :)

Ja właśnie obejrzałam "Zakochaną złośnicę" i nie mogę wyjść z podziwu jacy oni są podobni! Niesamowite :)

użytkownik usunięty
sylwia_92_3

wez sobie obejrzył "500 dni miłości" tam to dopiero joseph w niektórych ujęciach wygląda jak Ledger bo zakochanej złośnicy jak tak na nich patrzec to są podobni, ale minimalnie :D

Ok :) Obejrzę :D Widzę że to jeden z jego nowych filmów, więc się zaraz za niego zabiorę :)
Btw, obejrzyj sobie "Pół na pół" - tam miał fajną rolę :D

sylwia_92_3

Moim zdaniem wcale nie są do siebie tak bardzo podobni. Przyjrzałam się dokładnie. Podstawowa różnica to postura. Gordon drobinka, Heath kawał chłopa. Mają bardzo podobne oczy i łuk brwiowy, momentami z daleko też i uśmiech. Poza tym Gordon ma wąska, drobną twarz, niskie, wąskie czoło a Heath miał dosyć szeroką, mocną szczękę i szerokie czoło. Nosy też inne. Ten ma mały, smukły a tamten miał szeroki i bardziej ,,orli''.. Mylna może byc też podobna mimika. Tak bezstronnie to uważam, ze Gordon ma ładniejsze i subtelniejsze rysy od Heatha ale i tak wypada blado i czegoś mu brakuje.

IKnowWhatYouAre

http://oi48.tinypic.com/33tt7x3.jpg

Wydaje mi się, że Gordon od spotkania pierwszy raz Heatha na planie ,,Zakochanej złośnicy'' jest nim zafascynowany i trochę go naśladuje. Ludzie w necie piszą, że z każdym kolejnym filmem jest coraz bardziej do niego podobny.

IKnowWhatYouAre

Wiesz co być może, bo w "Zakochanej złośnicy" rzeczywiście wyglądają inaczej, a z każdym nowym filmem Levitta, wygląda on coraz bardziej jak Ledger, ale bardzo lubię obu, więc mi to nie przeszkadza :D

IKnowWhatYouAre

wystarczy klasyczna porównywarka:
https://www.google.pl/search?q=joseph+gordon-levitt&hl=pl&prmd=imvnso&tbm=isch&t bo=u&source=univ&sa=X&ei=oriFUKjAKYbRsgaPwoDoDg&sqi=2&ved=0CCsQsAQ&biw=1366&bih= 643#hl=pl&tbm=isch&sa=1&q=joseph+gordon-levitt+and+heath+ledger&oq=joseph+gordon -levitt+and+heat&gs_l=img.1.0.0.4441.9406.0.12353.9.6.0.3.3.0.196.627.5j1.6.0... 0.0...1c.1.w3spm40plsM&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=8922b00eee829aa4&bpc l=35466521&biw=1366&bih=643

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones