PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394984}
5,2 8 988
ocen
5,2 10 1 8988
5,3 7
ocen krytyków
Speed Racer
powrót do forum filmu Speed Racer

...ja wiem że to nieważne bo film niby dla dzieci (choć dla dzieci nie koniecznie film musi być zrozumiały bo jest dość chaotyczny)...ale jednak to mi w pierwszej kolejności przyszło do głowy:)
Ktoś tu pisał coś że film jest dla miłośników kwasu...i tak mi przyszło do głowy że jak bym miał własny mały i teraz już zakazany interesik z dopalaczami to taki film można było by dawać klientom którzy większą ilość tego specyfiku zakupili...:)
A tak poważnie film nie jest niby dla dorosłych (bo jest za bardzo infantylny i prze kolorowany jak twierdzą osoby piszące w większości postach tutaj), dla dzieci też z tego co przeczytałem nie bardzo (nie wiem - jak bym był dzieckiem to bym głos zabrał). Mogę napisać co ja o tym myślę...otóż nie rozumiem do końca osób które dają 1/10..przecież za same efekty specjalne można by było wystawić 3 jeżeli nic innego by się nie spodobało...jest jeszcze muzyka...ehh...mniejsza z tym...z drugiej strony są osoby dające 10...hmm...ja wiem że ten cały kicz jest z zamierzony i cały film jest utrzymany w konwencji "filmowego komiksu" (takie cukierkowe Sin City) ale są elementy które aż porażają swoją głupota. Więc 10 też raczej nie...arcydzieło to nie jest. Mnie osobiście film w sumie się podobał...przede wszystkim za stronę wizualna (i właśnie te prze kolorowanie na które większość osób bluzga:)...sceny wyścigowe to samo mięsko...ale niestety są tez przerywniki i one w moim odczuciu zaniżają ocenę...jeżeli była by tu oceniana oryginalność produktu to faktycznie dycha by się należała czy dziewiątka...ale jest oceniana całość więc ode mnie 7.
A no i dubbing mi nie przeszkadzał a to już jest wow przez wielkie W...:)

ppp84

Czy my oglądaliśmy, aby ten sam film? 1/10 - film poraża głupotą w każdej minucie.

ocenił(a) film na 7
horatius65bc

he..no widocznie nie ten sam...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones