PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394984}
5,2 8 988
ocen
5,2 10 1 8988
5,3 7
ocen krytyków
Speed Racer
powrót do forum filmu Speed Racer

JA się zasugerowałem i omal bym go nie obejrzał . Całkiem przyjemna rozrywka . Nie rozumiem , skąd te złe komentrze

ocenił(a) film na 7
pirks4

Bo zazwyczaj komentarze piszą osoby dorosłę, a ten film jest bardziej dla młodszych widzów. Dzieciom strasznie się to podoba takie niecodzienne wyścigi. Owszem jest pare momentów do kitu, ale ogólnie film jest bardzo fajny.

ocenił(a) film na 8
pirks4

Mi się wydaje, że ludzi drażni cukierkowaty wygląd tego filmu i tylko nim się sugerują nie dostrzegając, że pod tą maską cukierkowatości kryje się ciekawa historia.

ocenił(a) film na 7
danielxyza

Mnie tam się bardzo podobał ten film. Te samochody były po prostu piękne. Takie błyszczące i w ogóle... Szkoda, że mój tak nie wygląda ;P Faktycznie sceneria BARDZO kolorowa, ale mnie to się nawet podobało. Moja ocena: 8/10. Było trochę suchych momentów, ale w większości filmów (szczególnie familijnym) tak jest. Trzeba przymknąć na to oko ;) Poza tym dla mnie bardzo wzruszający: popłakałam się nawet chyba dwa razy ;D Ale fakt faktem, że ja się łatwo wzruszam na filmach...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones