PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394984}
5,2 8 987
ocen
5,2 10 1 8987
5,3 7
ocen krytyków
Speed Racer
powrót do forum filmu Speed Racer

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak się prezentuje w tym filmie polski dubbing? Nie chodzi mi o opinię osób które bez oglądania filmu w tej wersji mówią automatycznie, że dubbing jest kiepski itp., ale o subiektywna opinię osoby która ten film widziała w całości. Chcę ten dubbing zobaczyć ze względu na Marcina Trońskiego którego głos po prostu uwielbiam, a nie wiem jak prezentuje się reszta załogi. Dla wścibskich nie mam problemów z czytaniem, oglądam dużo filmów w oryginale czasami bez napisów, ale przyjemniej mi się ogląda film z dobrze wykonanym dubbingiem(lektora nie znoszę).

Pozdrawiam.

Replo

Mnie sie dubbing w SR podobał. Świetnie wypadł Graboski w roli Pop'a Racera. Reszta aktorów dubbingujących też dała rade :)

ocenił(a) film na 7
Niewidzialny

Mnie też się podobał. Nie jest to najwyższa jakość, ale prezentuje się całkiem dobrze i nie daje wielu powodów do narzekań.

Replo

dubbing dosc sredni, ale i tak prezetuje o wiele wyzszy poziom niz to co zazwyczaj mozna zobaczyc w polskich kinach. Ogladalem calosc po angielsku, i spora czewsc po polsku, i warto siegnac po dubbing jak sie nie zna angielskiego ;]

Replo

Osobiście film był do bani, ale dubbing jest ( przynajmniej ;D ) według mnie w miarę profesjonalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones