PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394984}
5,2 8 987
ocen
5,2 10 1 8987
5,3 7
ocen krytyków
Speed Racer
powrót do forum filmu Speed Racer

Aż tak źle?

ocenił(a) film na 7

Pytam się ludzi, którzy widzieli, a nie ktorzy po ziwastunie wnioskują ze kicz. Naprawde jest aż tak źle? Jak dla mnie Matrix jest świetny i wiedząc, że reżyserem SR będą Wachowscy mialem nadzieje na niezły film. Ocena ledwo powyżej 5? Ostatnia nadzieja jest taka, że oceny na filmweb są gówno warte i wystawiają je osoby, które filmu nie widzialy. Jezeli ktos WIDZIAŁ film niech napisze co o nim myśli, najlepiej jezeli mieszkasz za granicą i oglądales go w kinie, bo po TS'ie cięzko oceniać.

adimadi2

oglądałem już film z dubbingiem (nie TS :P), tylko na prasówce.
i odpowiadam: nie jest tak źle.
nie jest też dobrze.
trudno ten film oceniać, ale jednemu się spodoba, jednemu nie, pomysł na pewno bardzo odważny i niekonwencjonalny:
więcej już niedługo tutaj: http://borques.blogspot.com

użytkownik usunięty
adimadi2

Film widziałem i napisze tak: dawno takiej tandety nie widziałem!!!
Efekty specjalne są po prostu żenujące, fabuła jest jakoś dziwnie pokręcona, a podczas niektórch scen niewiadomo czy się śmiać czy płakać, rodzeństwo Wachowskich straciło u mnie baaardzo dużo po tym jak zobaczyłem tą "beznadziejną bajeczke dla osób do 10 roku życia:)" przy tym filmie Wachowskich filmy Uwe Boll`a to arcydzieła.
Pozdrawiam!

a Wachowscy nie mogą robić filmów dla osób do 10 roku życia?
takie filmy, należy oceniać niestety przez pryzmat 10-latka ;P wiem, że nie jest to łatwe.

użytkownik usunięty
adimadi2

Tak mogą zrobić film dla 10-latków, nie mówię że nie, ale odpowiadam na pytanie czy film jest wart obejrzenia i jeśli autor tematu niema lat 10 to odpowiedź brzmi NIE!!!
Ponieważ film ten jest żałosny.

ocenił(a) film na 7

Nie mam 10 lat, ale na film chyba do kina sie wybiore. Od dawna sie napaliłem i teraz raczej nie odpuszcze. Sam ocenie, dzieęki za odpowiedzi. Pozdr

adimadi2

Ja na 100% się nie wybiorę. Obejrzę może kiedyś na kompie. Zupełnie nie mój klimat. Przekombinowany, cukierkowy, dziecinny. Wiem, że o to właśnie chodzi, ale zupełnie taki styl do mnie nie przemawia.

Może jakbym miał te 10 lat... :)
Chociaż nie skreślam filmu całkowicie (kiedyś, z nudów, sobie obejrzę... może pozytywnie mnie zaskoczy), ale żeby specjalnie na niego czekać? Nie ma szans...

ocenił(a) film na 8
Mithrill

Ja oglądnąłem i nie żałuję... Wg mnie film nie jest idealny, ale przez całe 120 minut się nie nudziłem. Ciekawa rozrywka, kilka śmiesznych scen i mnogość efektów (podczas jazdy na torze naprawdę ich nie brakuje).
Osobiście polecam.
8/10

PS. Mam dużo więcej niż 10 lat.

ocenił(a) film na 7
Elmo_Krk

jak dla mnie film jest w sam raz by obejrzeć go przed sesją by się odrobinę wyluzować ;P
jeśli chodzi o kino- jak to ktoś wcześniej nazwał- dla 10-latków, to fajnie było cofnąć się mentalnie do tamtego okresu swojego życia i oglądnąć ten film ;)

adimadi2

Na początku myślałam czy by nie wyłączyć i nie żałuję... Po godzinie film się rozkręcił;) Długo czekałam ale warto było... końcówka jeśli chodzi o akcję i efekty specjalne fajna była. Jedno ale... dubbing... Radzę obejrzeć z napisami.

ocenił(a) film na 8
adimadi2

Ja żałuję, że nie wybrałem się na ten film do kina, tylko obejrzałem na DVD. Bardzo pozytywne zaskoczenie, coś nowego, odważnego i fajnego. Na początku dziwne, ale później jak najbardziej pozytywne odczucia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones