PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394984}
5,2 8 987
ocen
5,2 10 1 8987
5,3 7
ocen krytyków
Speed Racer
powrót do forum filmu Speed Racer

...i chyba najlepszy film Wachowskich od czasu pierwszego Matrixa. Doskomałym posunięciem było zatrudnienie do ról rodziców Goodmana i Sarandon którzy bardzo dużo dobrego wniesli do filmu. Film trwa dwie godziny z hakiem, ale oglada się go doskonale, nie nudzi ani przez moment. Momentami fajny humor(małpa z dzieciakiem wymiatają!), do tego film niegłupi, a to duży plus przy tego typu produkcji.

Nie polecam sugerowania się zwiastunem, film oczywiscie jest ostrą jazdą oczojebną(zrealizowaną IMO kapitalnie), ale to na szczęscie nie wszystko.

Zawieś niewiarę i wtedy POLECAM

7/10

ocenił(a) film na 6
GhostFace

"Speed Racer" to film jedyny w swoim rodzaju. Jeśli odbiera się go jako to czym jest, czyli produkcję familijną, to film ten musi się podobać, z lekkim przymrużeniem oka oczywiście.
Od strony technicznej film jest niesamowity, efekty, zdjęcia, montaż, muzyka, wszytko na wysokim poziomie. Aktorsko bez zarzutów, fabuła też niegłupia, sceny wyścigów naprawdę świetne. Nie jest to oczywiście film pozbawiony wad, których jest tu całkiem sporo, ale biorąc pod uwagę całą konwencję filmu, mało kto przejmie się, kilkoma głupiutkimi scenami czy długaśnymi patetycznymi dialogami.
Ocena na FW mnie nie dziwi, bo była taka na długo, przed tym jak ludzie ten film w ogóle zobaczyli. Ostatnie komentarze pokazują jednak, że obraz ten jednak się podoba.

ocenił(a) film na 7
Mystery_Man

no wlasnie wcale nie jest taki zly i cale szczescie ze nie odepchnely mnie od niego nie zbyt pozytywne opinje :)

GhostFace

ok, dzieki, przekonaliście mnie - ściągam ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones